ZĽAVA AŽ -70%! KLIKNITE PRE PREDAJ!

Produkty

Nish Man Ultra Hold Hair Styling Powder hajpor - 20 g

Nish Man Ultra Hold Hair Styling Powder hajpor - 20 g

10,29 €

Jednotková cena : 0,51 € / g

Noberu 9 Wonders All-in-one formázó és ápoló spray - 200 ml
Noberu 9 Wonders All-in-one formázó és ápoló spray - 50 ml
-60%

Noberu 9 Wonders All-in-one formázó és ápoló spray - 50 ml

8,58 €

3,4 €

Jednotková cena : 0,07 € / ml

Noberu Boost Spray, texturáló szárazsampon világos hajhoz, Amalfi - 200 ml
Noberu Classic Paste hajwax, Black Oak - 250 ml

Noberu Classic Paste hajwax, Black Oak - 250 ml

44,23 €

Jednotková cena : 0,18 € / ml

Noberu Classic Paste hajwax, Orange Cedar - 90 ml

Noberu Classic Paste hajwax, Orange Cedar - 90 ml

18,98 €

Jednotková cena : 0,24 € / ml

Noberu Cream Pomade, Amalfi - 250 ml

Noberu Cream Pomade, Amalfi - 250 ml

44,23 €

Jednotková cena : 0,18 € / ml

Noberu Cream Pomade, Amalfi - 80 ml

Noberu Cream Pomade, Amalfi - 80 ml

18,98 €

Jednotková cena : 0,24 € / ml

Noberu Curl Cream hajgöndörítő krém - 150 ml

Noberu Curl Cream hajgöndörítő krém - 150 ml

19,79 €

Jednotková cena : 0,13 € / ml

Noberu Fiber Pomade, Black Oak - 80 ml

Noberu Fiber Pomade, Black Oak - 80 ml

18,98 €

Jednotková cena : 0,24 € / ml

Noberu Grooming Tonic / beszárító spray - 200 ml

Noberu Grooming Tonic / beszárító spray - 200 ml

20,88 €

Jednotková cena : 0,1 € / ml