AKÁR -70% KEDVEZMÉNY! KATTINTS AZ AKCIÓKÉRT!
INGYENES SZÁLLÍTÁS 50.000 FT FELETT!

Termékek

Noberu Salt Water Spray - 200 ml

Noberu Salt Water Spray - 200 ml

18,16 €

Egységár: 0,09 € / ml

Noberu Shine Pomade, Tobacco Vanilla - 250 ml

Noberu Shine Pomade, Tobacco Vanilla - 250 ml

44,23 €

Egységár: 0,18 € / ml

Noberu Shine Pomade, Tobacco Vanilla - 80 ml

Noberu Shine Pomade, Tobacco Vanilla - 80 ml

18,98 €

Egységár: 0,24 € / ml

Noberu Strong Hold Wax, Amalfi - 80 ml

Noberu Strong Hold Wax, Amalfi - 80 ml

18,98 €

Egységár: 0,24 € / ml

Pacinos Dryfi Matte Paste - 118 ml

Pacinos Dryfi Matte Paste - 118 ml

18,35 €

Egységár: 0,16 € / ml

Pacinos Sleek Pomade - 118 ml

Pacinos Sleek Pomade - 118 ml

16,78 €

Egységár: 0,14 € / ml

Pacinos Texture Powder hajpor - 30 g

Pacinos Texture Powder hajpor - 30 g

15,72 €

Egységár: 0,52 € / g

Reuzel Fiber Pomade - 340 g
-29%

Reuzel Fiber Pomade - 340 g

36,76 €

26,2 €

Egységár: 0,08 € / g

Reuzel Green Pomade - 95 g

Reuzel Green Pomade - 95 g

20,53 €

Egységár: 0,22 € / g

Reuzel Matte Styling Paste - 100 ml

Reuzel Matte Styling Paste - 100 ml

14,01 €

Egységár: 0,14 € / ml

Reuzel Pink Heavy Pomade - 340 g
-29%

Reuzel Pink Heavy Pomade - 340 g

35,92 €

25,6 €

Egységár: 0,08 € / g

Reuzel Pink Heavy Pomade - 95 g

Reuzel Pink Heavy Pomade - 95 g

20,53 €

Egységár: 0,22 € / g