AKÁR -70% KEDVEZMÉNY! KATTINTS AZ AKCIÓKÉRT!
INGYENES SZÁLLÍTÁS 50.000 FT FELETT!

Termékek

Dear Barber Mattifier Pomade - 20 ml

Új

Dear Barber Mattifier Pomade - 20 ml

4.86 €

Egységár: 0.24 € / ml

Dear Barber Moustache Wax - 25 ml

Új

Dear Barber Moustache Wax - 25 ml

13.55 €

Egységár: 0.54 € / ml

Dear Barber Post Shave Balm - 100 ml

Dear Barber Post Shave Balm - 100 ml

13.55 €

Egységár: 0.14 € / ml

Dear Barber Sea Salt Texturising Spray - 250 ml

Dear Barber Sea Salt Texturising Spray - 250 ml

12.46 €

Egységár: 0.05 € / ml

Dear Barber Shaping Cream - 100 ml

Dear Barber Shaping Cream - 100 ml

13.55 €

Egységár: 0.14 € / ml

Dear Barber Shaping Cream - 20 ml

Dear Barber Shaping Cream - 20 ml

4.86 €

Egységár: 0.24 € / ml

Dear Barber Shave Cream - 100 ml

Dear Barber Shave Cream - 100 ml

13.55 €

Egységár: 0.14 € / ml

Dear Barber Shave Oil - 30 ml

Dear Barber Shave Oil - 30 ml

9.48 €

Egységár: 0.32 € / ml

Dear Barber Strong Hold Pomade - 100 ml

Dear Barber Strong Hold Pomade - 100 ml

13.55 €

Egységár: 0.14 € / ml